DOLAR 33,0816 0.04%
EURO 36,3294 0.26%
ALTIN 2.625,950,46
BITCOIN 2140148-1.56323%
Bolu
25°

AÇIK

13:15

ÖĞLEYE KALAN SÜRE

Bolu’da Harita ve Gayrimenkul Eğitimleri

Bolu’da Harita ve Gayrimenkul Eğitimleri

ABONE OL
Mayıs 20, 2024 06:18
Bolu’da Harita ve Gayrimenkul Eğitimleri
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen etkinlikte Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği Bolu Temsilciliği, harita mühendisi Kazım Konak ve öğretim görevlisi Murat Er’in katılımıyla önemli eğitimler gerçekleştirdi.

Etkinlik, mesleki gelişim adına önemli bir adım atıldığı Bolu’da gerçekleştirildi. İl koordinatörü olarak katılım sağlanan etkinlik, birçok meslektaşın değerli bilgiler edinme fırsatını sundu.

Harita Mühendisi Kazım Konak, etkinliğin ilk bölümünde “Harita Kadastro ve İmar Uygulamaları” konulu bir eğitim gerçekleştirdi. Konak, harita ve kadastro işlemlerinin temel prensipleri, uygulamaları ve sektördeki yenilikler hakkında detaylı bilgiler verdi.

İkinci bölümde ise Abant İzzet Baysal Üniversitesi Kariyer Merkezi Öğretim Görevlisi Murat Er, “Gayrimenkul İşletmelerinde Hedef Belirleme” konulu eğitim verdi. Eğitimde, gayrimenkul işletmelerinde stratejik hedef belirlemenin önemi ve bu hedeflere ulaşmanın yolları anlatıldı.

Etkinliğe katılım gösteren meslektaşlara, Tügem yönetimine, üyelere ve Bimder Başkanı Bülent Efe’ye teşekkürler sunuldu. Katılımcıların ilgisi ve aktif katılımı, etkinliğin başarısına büyük katkı sağladı.

Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği, bilgi ve becerilerin artırılması amacıyla yapılan etkinliklerde üyelerin katılımının önemli olduğunu vurguladı.

Gelecekte de benzer etkinliklerle meslektaşların bilgi ve deneyimlerini artırmayı hedefleyen dernek, harita, kadastro ve gayrimenkul alanlarında uzmanlık geliştirmek isteyen tüm meslektaşları gelecekteki etkinliklere davet etti.

radyoyanki

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.