DOLAR 32,2322 -0.02%
EURO 35,0165 0.1%
ALTIN 2.426,770,36
BITCOIN 0%
Bolu
°

13:06

ÖĞLEYE KALAN SÜRE

Belediye Başkan Vekilleri ve Komisyon Üyeleri Açıklandı!

Belediye Başkan Vekilleri ve Komisyon Üyeleri Açıklandı!

ABONE OL
Nisan 16, 2024 11:08
Belediye Başkan Vekilleri ve Komisyon Üyeleri Açıklandı!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye başkan vekilleri
Meclis 1. Başkan Vekili olan Ömer Polat (CHP) ile Meclis 2. Başkan Vekili Okay Özcan (CHP) olarak belirlendi.

Meclis Katip Üyeleri
Asil olarak Murat Ceylan (CHP) ve Buse Özkan (CHP) seçildi. Yedek üyeler ise Aydan Özdemir (CHP) ve Özgür Kesemen (CHP) olarak belirlendi.

Encümen Üyeleri
Hüseyin Ekrem Serin (CHP), Cahit Görüş (CHP) ve Buse Özkan’ın (CHP) encümen üyeliği görevlerini üstlendi.

İmar ve Şehircilik Komisyonu
CHP’den Cihan Tutal, Fırat Çıngı, Erdal Sak, Ahmet Fidan ve AK Parti’den Fatih Kutlu, İmar ve Şehircilik Komisyonu üyeliğine seçildi.

Teftiş Murakabe Komisyonu
İlhan Çalışkan (CHP), Mehmet Korkmaz (CHP), Aydan Özdemir (CHP), Hülya Berberoğlu (CHP) ve AK Parti’den Selami Konyalıoğlu Teftiş Murakabe Komisyonu üyeliğine seçildi.

Plan Bütçe Komisyonu
Resmiye Kahruman, Ali Sarıyıldız, Süleyman Can, Mehmet Korkmaz (CHP) ve Nadi Okur (AK Parti) Plan Bütçe Komisyonu üyesi olarak belirlendi.

Çeşitli İşler Komisyonu
Okay Özcan, Özgür Kesemen, Nurettin Güler, Murat Ceylan (CHP) ve Erol Özak (AK Parti) Çeşitli İşler Komisyonu üyeliğine seçildi.

Hayvan Hakları Komisyonu
Zuhal Işın, Hülya Berberoğlu, Okay Özcan, Cihan Tutal (CHP) ve Oğuzhan Özçelik (AK Parti) Hayvan Hakları Komisyonu üyeliğine seçildi.

İnsan Hakları Komisyonu
Zuhal Işın, Hülya Berberoğlu, Aydan Özdemir, Nurettin Güler (CHP) ve Ayşe Bozacı (AK Parti) İnsan Hakları Komisyonu üyeliğine seçildi.

Turizm ve Tanıtma Komisyonu
İlhan Çalışkan, Zuhal Işın, Resmiye Kahruman, Nurettin Güler (CHP) ve Hasip Eskioğlu (AK Parti) Turizm ve Tanıtma Komisyonu üyeliğine seçildi.

Bolu İli Katık Atık Bertaraf Tesisleri Kurma ve İşletme Birliği (BEKAB)
BEKAB’te görev alan isimler şunlardır: Okay Özcan, Ömer Polat, Nurettin Güler, Süleyman Can (CHP), Erol Özak, Alaattin Karakaş (AK Parti) ve Şerafettin Özdemir (MHP).

Haber Merkezi

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.