equalizer.gif (240Ã?320)
      
 Hilmi sarımsakcı (Sümer mah) ,   Sıradaki parçayı tümsümerlilere gelsin...    |           Efe (Aibü) (Bolu) ,   İyi yayınlar İrem hanım Nazan öncel’den Mühürledim seni kalbime br...    |           Erdem (Bolu ) ,   Selam ben boluluyum saygılarımla Bolulu şarkı istiyorum rica olarakcaygokpinar gelsn...    |           Kasım Şengül (Kovancılar ) ,   Saçların tarumar Müzeyyen Senar ...    |           Hakan (İstanbuldan ) ,   Merhabalar kolay gelsin keyifle sizleri dinliyorum Alifiru dan ihtilal parçasını istiyorum sevgilim sena ya armağan ediyorum 💙...    |           İrem (Ankara) ,   Cem Karaca-Tek başınasın 4 yıllık ilişkimden sonra anladığım tek şey...    |           Fikret Cavit (Ankara) ,   Merhabalar iyi yayınlar mustafa sal isyankar şarkısını çalabilirseniz çok sevinirim...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
91.0 Melodiye Anlam Katan Frekans
 
 
 

Hande Ateş mühür

 

Hande Ateş'in son teklisi Mühür 3 Adım etiketiyle 3 mart'ta müzik severlerle buluştu

Hande Ateşin son teklisi Mühür 3 Adım etiketiyle 3 martta müzik severlerle buluştu. Sözü ve müziği Hande Ateşe, düzenleme Serdar Seçmeya ait. Klibin yönetmenliğini ise Orkan Atak yaptı. Sözlerin melankolikliğini düzenlemedeki gitar ve synthler parçayı farklı bir boyuta taşımış. Özellikle vokalin çıkışları şarkıya tansiyon katmış. Siyah beyaz klip ise nostaljik duygusallığı ve sadeliği ön plana çıkarmış.
 
 
Sanatçının 2021 senesinde yayınlanan Günlerden Sen ve Küp Şeker şarkılarında Emre Kıral, İstanbul Strings, Gürkan Özkan gibi popüler isimler eşlik etti. Pandeminin başında yayınlanan "Siyah Botlarım" adlı tekliside dikkat çeken çalışmaları arasında yer aldı. 2022nin sonbaharında ise "Her Kasımda" isimli şarkısıylada dans ritimlerinin ön planda olduğu farklı bir stille karşımıza çıktı. Bunun yanı sıra sanatçının chillout, smooth jazz, progressive house gibi farklı tarzlarda ki ingilizce besteleri 20den fazla compilation albüm içerisinde yer almakta.
 
Sosyal Medya Adresleri
İnstagram handeatesofficial
Youtube handeatesofficial
Facebook handeatesofficial
Tiktok handeatesofficial
Twitter hndatesofficial
 
Tarih       : 15 Mart 2023